Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie

BIP
< class="content_title ">archiwum
egzamin na specjalizację z Ochrony Zdrowia Pracujących 2020.03.02 19:54

Organizator kształcenia medycznego Vital Med informuje iż 7 marca  2020 (sobota) o godzinie 15.00 w Bytomiu w Zespole Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych przy ul. Wrocławska 120, odbędzie się egzamin na specjalizację z Ochrony Zdrowia Pracujących w 100% jest dofinansowany przez Ministerstwo Zdrowia, informuje, że pozostało 5 wolnych miejsc.

'POWIKŁANIA W LECZENIU ONKOLOGICZNYM CZĘŚĆ I'. 20 maja o 18.00.

w imieniu Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej - organizatora Programu Edukacji Onkologicznej, w ramach którego działa Akademia Pielęgniarstwa Onkologicznego - serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w webinarium 'POWIKŁANIA W LECZENIU ONKOLOGICZNYM CZĘŚĆ I'.

Szkolenie odbędzie się w dniu 20 maja br. o godzinie 18.00.

Bezpośrednia rejestracja na stronie https://apo-web-20-05-2021.konfeo.com/pl/groups

 

Powyższe wydarzenie jest certyfikowane. Szczegóły i program w załączeniu.

 

Więcej informacji o naszej działalności znaleźć można pod adresem: www.programedukacjionkologicznej.pl

Webinar Zdalna opieka nad pacjentem z cukrzycą, 12 kwietnia 2023, godz. 19.00-21.00 w serwisie edukacjapacjenta.pl. 2023-04-03 20:25

 

Webinar Zdalna opieka nad pacjentem z cukrzycą, który odbędzie się 12 kwietnia 2023, godz. 19.00-21.00 w serwisie edukacjapacjenta.pl. Webinar jest realizowany się w ramach programu edukacyjnego Genexo dla pielęgniarek diabetologicznych i POZ. Patronat honorowy nad webinarem objęła NRPIP, patronat merytoryczny SED.

Podczas webinaru dr hab. n med. Katarzyna Cyganek, diabetolog z Pracowni Zaawansowanych Technologii Diabetologicznych Katedry i Kliniki Chorób Metabolicznych UJ CM w Krakowie oraz dr n. o zdr. Beata Stepanow, prezes SED przedstawią w jaki sposób nowe technologie odgrywają coraz większą rolę w leczeniu pacjenta z cukrzycą i zastanowią się czy telemedycyna to nieunikniona przyszłość.

Będę wdzięczna za umieszczenie zaproszenia na stronie i facebooku Okręgowej Izby i podlinkowanie/przekierowanie do strony z bezpłatną rejestracją na webinar:

https://www.edukacjapacjenta.pl/webinary/vimeo/14/

Zapraszamy na bezpłatny webinar: Prosto o nietrzymaniu moczu. Spotkanie z fizjoterapeutką urologiczną. 2022-10-31 19:14

Webinar ten wyjaśni Ci w prosty sposób dlaczego gubisz mocz i co można zrobić, żeby pozbyć się nietrzymania moczu, a także jak działać profilaktycznie, by do tego nie doszło.

Szczegółowo poruszymy m.in. zagadnienia:

  • Kiedy nietrzymanie moczu powinno mnie zaniepokoić?
  • Leczenie i fizjoterapia
  • Co nasila nietrzymanie moczu
  • Jakie aktywności fizyczne są wskazane a jakie zakazane
  • Jak dbać o dno miednicy by nie doprowadzić lub wspomóc ciało przy nietrzymaniu moczu
  • Co dodatkowo pomaga - tabletki? Wkładki? Dieta?

 Zapisz się

 

Więcej informacji o projekcie: www.kontynentkobiet.pl

Bezpłatna konferencja Opieka Długoterminowa w Praktyce. 2022-12-16 07:21

Już 8 lutego 2023 r. specjalnie dla członkiń i członków naszej Izby zorganizowana zostanie konferencja naukowo-szkoleniowa pod hasłem „Opieka Długoterminowa w Praktyce”. Podczas wydarzenia uczestnicy wezmą udział w ciekawych wykładach prowadzonych przez ekspertów, dotyczących najważniejszych wyzwań i praktycznych rozwiązań w opiece długoterminowej. Po wydarzeniu otrzymają Państwo imienne certyfikaty z punktami edukacyjnymi. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja przez stronę: https://opiekawpraktyce.pl/czestochowa/.