Data utworzenia: 2016/05/20 13:20
Data modyfikacji: 2016/05/20 13:20

UWAGA PAŃSTWO ZAPISUJĄCY SIĘ NA KURSY/SZKOLENIA!

Przypominamy, iż po złożeniu wniosku w systemie SMK należy sprawdzić jego STATUS!

Wnioski, które po weryfikacji zostały zwrócone celem uzupełniania NALEŻY po naniesieniu poprawek PRZESŁAĆ PONOWNIE!

Osoby, które nie prześlą ponownie poprawionego wniosku NIE MOGĄ zostać zakwalifikowane na dany rodzaj kształcenia.

Szkolenia i kursy komercyjne organizowane przez OIPiP w Częstochowie są odpłatne.

Koszt uzależniony jest od ilości osób.

Organizator zastrzega, iż rozpoczęcie kursów/szkoleń nastąpi przy określonej minimalnej ilości osób.

Ważna informacja dotycząca SZKOLEŃ SPECJALIZACYJNYCH, tzw. SPECJALIZACJI:

Każdy kto uczestniczy w specjalizacji MUSI posiadać kwalifikacje w zakresie badania fizykalnego, udokumentowane uwierzytelnioną kopią:
a) dyplomu uzyskania tytułu specjalisty po 2001 r. lub
b) zaświadczenia o ukończeniu kursu specjalistycznego Wywiad i badanie fizykalne lub
c) zaświadczenia o ukończeniu kursu z zakresu badania fizykalnego Advanced Physical
Assessment lub
d) dyplomu uzyskania tytułu licencjata pielęgniarstwa, począwszy od naboru 2012/2013.'

które musi przedstawić przed egzaminem państwowym.

• Podstrona 1 z 6