Data utworzenia: 2016/05/20 13:20
Data modyfikacji: 2016/05/20 13:20

UWAGA PAŃSTWO ZAPISUJĄCY SIĘ NA KURSY/SZKOLENIA!

Przypominamy, iż po złożeniu wniosku w systemie SMK należy sprawdzić jego STATUS!

Wnioski, które po weryfikacji zostały zwrócone celem uzupełniania NALEŻY po naniesieniu poprawek PRZESŁAĆ PONOWNIE!

Osoby, które nie prześlą ponownie poprawionego wniosku NIE MOGĄ zostać zakwalifikowane na dany rodzaj kształcenia.

Szkolenia i kursy komercyjne organizowane przez OIPiP w Częstochowie są odpłatne.

Koszt uzależniony jest od ilości osób.

Organizator zastrzega, iż rozpoczęcie kursów/szkoleń nastąpi przy określonej minimalnej ilości osób.

Ważna informacja dotycząca SZKOLEŃ SPECJALIZACYJNYCH, tzw. SPECJALIZACJI:

Każdy kto uczestniczy w specjalizacji MUSI posiadać kwalifikacje w zakresie badania fizykalnego, udokumentowane uwierzytelnioną kopią:
a) dyplomu uzyskania tytułu specjalisty po 2001 r. lub
b) zaświadczenia o ukończeniu kursu specjalistycznego Wywiad i badanie fizykalne lub
c) zaświadczenia o ukończeniu kursu z zakresu badania fizykalnego Advanced Physical
Assessment lub
d) dyplomu uzyskania tytułu licencjata pielęgniarstwa, począwszy od naboru 2012/2013.'

które musi przedstawić przed egzaminem państwowym.

Kurs dokształcający Profilaktyka zakażeń wywołanych SARS-CoV-2 24-25.11.2023r. 2023-10-16 18:25

Specjalnie dla Was uruchomimy jeszcze jedną edycję kursu dokształcającego Profilaktyka zakażeń wywołanych SARS-CoV-2 w terminie 24-25.11.2023r. Zapraszamy wszystkich do udziału. Edycja odbędzie się w siedzibie Izby. Zapisy przez system SMK. W nazwie kursu na końcu znajduje się dopiska /siedziba OIPIP.

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie
Ośrodek Szkoleniowy

tel. 519-862-186; (34) 324-51-12
szkolenia@oipip.czest.pl

Zamykamy grupy na unijne kursy dokształcające Profilaktyka zakażeń wywołanych SARS CoV-2 w opiece zinstytucjonalizowanej i warunkach domowych. 2023-10-12 15:33

Drodzy Państwo,
Zamykamy grupy na unijne kursy dokształcające Profilaktyka zakażeń wywołanych SARS CoV-2 w opiece zinstytucjonalizowanej i warunkach domowych z wyłączeniem kursów przeprowadzanych w Lublińcu w terminie 21-22.10.2023 oraz 04-05.11.2023. Gdyby któraś z Koleżanek lub Kolegów chciała skorzystać z bezpłatnego szkolenia prosimy w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny pod numerem 519-862-186.
Dziękujemy za tak duże zainteresowanie i zgłaszanie się na kursy.

Ostatnie wolne miejsca na bezpłatnym kursie specjalistycznym. 2023-10-11 18:26

Zostały ostatnie 3 wolne miejsca na bezpłatnym kursie specjalistycznym Opieka nad pacjentem wymagającym wysokoprzepływowej terapii tlenem, który rozpoczyna się już w poniedziałek 16.10.2023 godzina 15:00.
Tą edycją kończymy wszystkie darmowe kursy specjalistyczne realizowane w ramach Projektu.
Liczymy na Państwa pozytywny odbiór i wykorzystanie szansy.
Zapisujemy się w systemie SMK.
W razie jakichkolwiek pytań lub problemów prosimy o kontakt.
519-862-186

Ostatni dzwonek - szkolenia 2023-08-04 19:05

Kończymy nabór na szkolenia realizowane z Projektu finansowanego ze środków UE. Łącznie w trzech edycjach przeszkolimy prawie 1 120 osób.

Dziękuję Wam za to, że tak chętnie odpowiedzieliście na uczestnictwo w bezpłatnych szkoleniach.

Liczę na to, że osoby które nie wzięły udziału w kursach realizowanych w ramach Projektu zapełnią ostatnie wolne miejsca w tej edycji. Pamiętajcie, że jest to ostatnia edycja. W przyszłym roku nie będzie już takiej możliwości.

Przypominam, że można wziąć udział tylko w jednym kursie z Projektu. Zapisujemy się przez System Monitorowania Kształcenia tzw. SMK. Podkreślam, że osoby które zapisały się już na kurs nie mogą zamienić go na inny.

Pamiętajcie. Jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek problemy z zapisaniem się w SMK lub pytanie-dzwońcie do Izby. Wszystkie problemy rozwiążemy i na wszystkie pytania odpowiemy.

• Podstrona 4 z 7