www.oipip.czest.pl

OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W CZĘSTOCHOWIE

District Chamber of Nurses and Midwives in Częstochowa, Poland

42-200 Częstochowa, ul. Pułaskiego 25, IV piętro

Województwo Śląskie, Polska

Millennium Bank: 82 1160 2202 0000 0001 2869 0101

z galerii zdjęć:

UWAGA! Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie nie ponosi odpowiedzialności za informacje zawarte w ogłoszeniach.
lipiec 2018 Częstochowa: Oferta pracy w szpitalu na oddziale kardiologicznym 2018/07/23 09:44

W załączeniu przekazujemy oferty pracy Polskiej Grupy Medycznej (spółka Grupy Scanmed S.A.) - stanowisko:

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Szczegóły oferty w poniżej zamieszczonym pliku do pobrania:

Oferta pracy
08-06-2018 r. Częstochowa: Oferta pracy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie 2018/06/08 13:21

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP

w Częstochowie

Zatrudni na stanowisko: pielęgniarki

Miejsce wykonywania pracy: ul. Bialska 104/118, ul. PCK 7

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Wymagania pracodawcy: aktualne prawo wykonywania zawodu

Kontakt: Naczelna Pielęgniarka tel. 34 3673129

Przełożona Pielęgniarek tel. 34 3673886

Mail: wskowron@szpitalparkitka.com.pl

Ogłoszenie
18-05-2018 r. Blachownia: Oferty pracy w Szpitalu im. Rudolfa Weigla w Blachowni 2018/05/18 13:56

SCANMED S.A. będąc częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare, jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) poszukuje talentów, partnerów do wspólnego kreowania rzeczywistości, ludzi z otwartą głową , których energię do działania ciężko okiełznać, a w wyzwaniach widzą perspektywę przygody.

Zapraszamy Cię do współpracy na stanowisku:

Pielęgniarka epidemiologiczna/Pielęgniarz epidemiologiczny

Lokalizacja: Scanmed – Szpital w Blachowni

Zadania na stanowisku:

  • analiza i ocena sytuacji epidemiologicznej w zakresie chorób zakaźnych
  • rejestracja, opracowywanie i analiza ognisk epidemiologicznych
  • sprawowanie bieżącego nadzoru sanitarno-epidemiologicznego, oceny działań mających na celu wczesne wykrycie i likwidację ognisk szczególnie niebezpiecznych chorób zakaźnych
  • gromadzenie, weryfikacja i dokonywanie analizy danych dotyczących wykonywania szczepień ochronnych funkcjonariuszy oraz pracowników resortu
  • dokonywanie analizy i oceny publikowanych aktów prawnych dotyczących spraw epidemiologii i higieny
  • opracowywanie dokumentów z zakresu realizacji ww. zakresów merytorycznych
  • przygotowywanie wytycznych, materiałów edukacyjnych, prowadzenie szkoleń dla pracowników w ww. zakresie merytorycznym
  • sporządzanie analiz, sprawozdań i innych dokumentów zbiorczych

 Jeżeli:

  • posiadasz ukończone studia wyższe na kierunku Pielęgniarstwo; oraz specjalizację w dziedzinie Pielęgniarstwa Epidemiologicznego lub Epidemiologii,
  • możesz pochwalić się bardzo dobrą  znajomością przepisów ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej, oraz innych regulacji prawnych związanych z działalnością szpitala
  • potrafisz stosować przepisy prawa w praktyce
  • masz swoje sposoby na stres
  • można się od Ciebie uczyć asertywności
  • doskonale organizujesz swoją pracę (zarówno samodzielną jak i zespołową)
  • jesteś osobą komunikatywną o wysokiej kulturze osobistej

Mile widziane:

  • dodatkowe kwalifikacje (studia podyplomowe) mające zastosowanie w realizacji zadań

Zostań częścią naszego zespołu!

Oferujemy:

  • umowę na pełen etat (rodzaj umowy do uzgodnienia)
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji
  • wewnętrzny system szkoleń

Prześlij swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@scanmed.pl. Zapraszamy!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grupę Scanmed S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922.).

04-05-2018 r. Częstochowa: Oferta pracy w Centrum Medycznym Alfamedica Silesia North

W załączeniu przekazujemy ofertę pracy

Centrum Medycznego Alfamedica Silesia North,

przy ul. Kilińskiego 166 w Częstochowie

stanowisko:

PIELĘGNIARKA, REJESTRATOR/KA

PORADNI MEDYCYNY PRACY

Oferta pracy Alfamedica
17-01-2018 r. Lubojna: Praca dla położnej środowiskowej. 2018/01/17 10:44

Przychodnia w Lubojnie podejmie współpracę w ramach umowy zlecenia z położną środowiskową, w dogodnych dla zleceniobiorcy godzinach.

Kontakt pod numerem telefonu: 502 322 199

Oferty pracy w Norwegii dla pielęgniarek / pielęgniarzy od Open Europe Sp. z o.o. Gdynia

Ogłoszenie umieszczone na wniosek p. Anny Dąbrowskiej (Opiekun/Agent)
E: a.dabrowska@openeu.pl; K: +48 736 737 935; W: http://openeu.pl

Oferty pracy od BETA aktiv GbR

BETA aktiv GbR – to niemiecka firma z siedzibą na południu Niemiec zajmująca się już od ponad pięciu lat rekrutacją polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, ośrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki, intensywnej opiece w domu pacjenta oraz w opiece środowiskowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy w Niemczech (i nie tylko) również na portalu Facebook.

Zapraszamy do kontaktu. Kontakt w Polsce 0048 505 123 391

Więcej informacji na stronie internetowej: www.beta-aktiv.com/pl

Oferty pracy w Wielkiej Brytanii od JSL Consultants

Firma JSL Consultants przedstawia ofertę pracy dla pielęgniarek w domach opieki w Wielkiej Brytanii.

Firma Jorge & Sylwia Lopes Lda posługuje się również nazwą JSL Consultants. Jest to agencja rekrutacyjna, specjalizująca się w sektorze medycznym.

Agencja została założona przez Sylwię i Jorga Lopes, w 2010.

Nasza agencja specjalizuje się w sektorze medycznym: rekrutujemy pielęgniarki, lekarzy, farmaceutów i innych pracowników służby zdrowia, w Polsce i w Portugalii. Kraje, do których rekrutujemy to: Wielka Brytania, Francja, Belgia i Irlandia.

Więcej informacji i ofert pracy na stronie agencji: http://www.jsl-consultants.com/

Szczegóły w załączniku:

Szczegóły oferty
  • Podstrona 1 z 1
  • 1

Liczba odwiedzin: 19542