Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie

BIP
  • SERWIS DLA PIELĘGNIAREK
  • SERWIS DLA PIELĘGNIAREK
  • SERWIS DLA PIELĘGNIAREK
« »

Aktualności Okręgowej Izby Pięlegniarek i Położnych w Częstochowie

WIĘCEJ

Konferencje
Szkolenia
Kursy

WIĘCEJ
Uchwały Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie VIII kadencji
WIĘCEJ

Biuletyn informacyjny

WIĘCEJ

Ośrodek szkoleniowy

WIĘCEJ

Komisja ds recept

WIĘCEJ
Konkursy na Parkitce 2024-06-06 20:08

6 czerwca 2024 r. w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie przeprowadzono dwa postępowania konkursowe na stanowiska Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Wewnętrznego i Oddziału Neurologii i Oddziału Udarowego. Komisja oceniła złożone dokumenty i przeprowadziła rozmowy z kandydatkami. Zestaw pytań dla każdej reflektantki był taki sam. Po zakończeniu rozmów odbyła się dyskusja mająca na celu ocenę przydatności aspirantek na stanowiska objęte konkursem. Następnie przeprowadzono tajne głosowanie, które wyłoniło kandydatów rekomendowanych Dyrektorowi w osobach: Pani Anny Gradzik – oddział neurologii i Agaty Ciesielskiej – oddział wewnętrzny.

Gratuluję Koleżankom wyboru i życzę sukcesów w pracy zawodowej. Zapraszam do pracy na rzecz samorządu pielęgniarek i położnych. Ze strony Okręgowej Rady deklaruję wsparcie i pomoc.

 

Tomasz Czech

Konkurs 'Umiemy i chcemy ratować'. 2024-05-31 17:18

Dnia 20 maja 2024 roku odbył się finał XII edycji Powiatowego Konkursu Pierwszej Pomocy pod hasłem „Umiemy i chcemy ratować”, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 24 w Częstochowie.

 

25 maja 2024 r. To piękne i potrzebne wydarzenie ... 2024-05-27 12:46

 

 W dniu dzisiejszym na trwałe Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie wpisała się w historię Parkrunu Las Aniołowski.

Na spotkanie zapraszaliśmy od około pół roku. Na dwa tygodnie przed imprezą znaliśmy już wszystkie szczegóły i mogliśmy zaproponować Państwu niezwykłe wydarzenie jakim są społeczne spotkania w ramach parkrunu.

Integrujmy się poznając Polskę. Jeszcze raz Sandomierz 2024-05-20 16:57

Jeszcze raz Sandomierz

To realizacja pomysłu koleżanek które pracują od poniedziałku do piątku na pierwszą zmianę.  Planujemy dwudniowy wyjazd turystyczny dla 40 osób do Sandomierza w dniach 28-29 września 2024 r.(sobota, niedziela). Planowana trasa wycieczki to Sandomierz-Kurozwęki- Baranów Sandomierski. Szacowany koszt wynosi 580 zł.

 

< class="content_title ">Aktualności2
Możemy odtrąbić sukces. 2023-12-07 07:08

Możemy odtrąbić sukces

 

W zeszły piątek zakończyliśmy remont i wyposażanie Sali konferencyjno-szkoleniowej na IV piętrze. Wykonaliśmy ciężką pracę, aby poprawić warunki naszych spotkań i szkoleń. Kiedy zaczynaliśmy remont 1 sierpnia br. nie zdawałem sobie sprawy z czym przyjdzie nam się zmierzyć. Szereg zapytań ofertowych, które były dla nas nowością pozwoliły zaoszczędzić nam spore pieniądze. Żyliśmy każdym szczegółem jaki był do zrobienia i cieszyliśmy się jak dzieci z każdego detalu który został wykonany. Były też chwile zwątpienia i nieprzespanych przeze mnie nocy, kiedy żadna firma nie odpowiedziała na naszą ofertę. Ale szliśmy dalej. Krok po kroku z niewielką obsuwką czasową.
I dzisiaj kiedy patrzę na naszą salę chętnie nie wychodziłbym z niej. Cieszę się, że wspólnie
z Okręgową Radą i pracownikami Biura udało się dla Naszej Izby pozyskać Salę na miarę XXI wieku. Dla mnie to taki tegoroczny i Mikołaj i Gwiazdka razem wzięte. Dziękuję osobom, które przyczyniły się do takiego pięknego efektu końcowego, za pracę, cierpliwość, wiarę w osiągnięcie celu i wsparcie.

Popatrzcie na galerię zdjęć z poszczególnych etapów budowy.

 

Tomasz Czech

 

2023-10-25 13:09

24 października 2023 r. w siedzibie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kłobucku przeprowadzono postępowanie konkursowe na stanowisko Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Wewnętrznego  z Pododdziałem Geriatrycznym Szpitala im. dr. Anki w Krzepicach.

Informacja w sprawie odliczenia składki członkowskiej 2023-02-09 06:57

 

 

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych informuje, iż w aktualnym stanie prawnym nie ma możliwości odliczenia składki członkowskiej z tytułu przynależności do samorządu pielęgniarek i położnych w rocznym rozliczeniu pit, dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej. 

Opinia Pani dr n.med. Krystyny Piskorz-Ogórek, Konsultant Krajowej w Dziedzinie Pielęgniarstwa Pediatrycznego, dotycząca poszerzenia kompetencji pielęgniarek i położnych w zakresie wypisywania recept na szczepionki przeciw grypie oraz kwalifikowania i szczepienia dorosłych i dzieci przeciw grypie. 2023-02-11 10:12

Opinia Pani dr n.med. Krystyny Piskorz-Ogórek, Konsultant Krajowej w Dziedzinie Pielęgniarstwa Pediatrycznego, dotycząca poszerzenia kompetencji pielęgniarek i położnych w zakresie wypisywania recept na szczepionki przeciw grypie oraz kwalifikowania i szczepienia dorosłych i dzieci przeciw grypie.

  • Podstrona 2 z 2
  • 1
  • 2