Rozpoczynamy rekrutację na specjalizację anestezjologiczną

22 stycznia 2024 07:45

Rozpoczynamy rekrutację na specjalizację anestezjologiczną

Specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii to kolejne szkolenie, które chcemy zaproponować pielęgniarkom i pielęgniarzom częstochowskiego samorządu pielęgniarek i położnych. Jest to specjalizacja chętnie wybierana przez koleżanki i kolegów.

Pielęgniarka/arz po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki obejmuje specjalistyczną opieką pacjentów w okresie okołooperacyjnym, na wszystkich etapach znieczulenia i w bezpośrednim okresie poznieczuleniowym oraz prowadzi specjalistyczną opiekę nad ciężko chorymi pacjentami
w oddziałach intensywnej terapii.

Ciekawy program. Szeroka tematyka medyczna. Ale też dobre możliwości kształcenia z nami.

Jako organizator Izba zapewnia najlepszą kadrę dydaktyczną. Zajęcia w trybie stacjonarnym. Posiadamy dobrze wyposażoną Bibliotekę i dostęp do Biblioteki elektronicznej i przede wszystkim doskonałe warunki i środki audiowizualne do odbycia wykładów. W toku kształcenia wykorzystany będzie do symulowanych zajęć z zakresu badań fizykalnych i diagnostyki oraz symulacji elektroterapii. To nowość w kształceniu w Naszej Izbie. Benjamin (tak nazwaliśmy nasz symulator najwyższej wierności) będzie dostępny już od poniedziałku 29 stycznia 2024 r.

Rekrutację prowadzi Ośrodek Szkoleniowy pod numerem telefonu 519 862 186. Zapisywać się można w Systemie Monitorowania Kształcenia samodzielnie. Jeżeli z zapisami macie problemy dzwońcie do nas. Jestem do  Waszej dyspozycji pod numerem telefonu 601232963.

Szkolimy pielęgniarki i pielęgniarzy na najwyższym poziomie