Relacja ze szkolenia 'Jakość w placówce medycznej – dziś i jutro'

23 listopada 2023 11:47

21 listopada 2023 r. o godzinie 9.00 w Sali Szkoleniowej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie odbyło się szkolenie pod nazwą Jakość w placówce medycznej – dziś i jutro Wykładowcą był dr n. społecznych Arkadiusz Trela.

W trakcie spotkania analizowano obowiązujące przepisy ze szczególnym uwzględnieniem Ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwa pacjenta. W wydarzeniu uczestniczyło 29 pielęgniarek i położnych zainteresowanych tą tematyką. Już w przerwach spotkania usłyszałem wiele pochwał pod adresem prowadzącego szkolenie. Koleżanki zwróciły uwagę na bardzo profesjonalne przygotowanie wykładów i możliwość dyskusji nad nurtującymi problemami. Dziękuję za obecność zebranych. Dziękuję członkom Komisji Kształcenia za pomoc w wyborze prelegenta. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę.

I jeszcze kilka opinii uczestników:

Dzisiejsze szkolenie było na wysokim poziomie, szkoda, że co niektórzy nie dotrwali do końca.

 Renata Sówka