Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie

BIP
« Powrót

Pierwsze posiedzenie Komisji ds. współpracy z Uczelniami

30 października 2023 08:36

 26 października 2023 r. o godzinie 13 w Sali szkoleniowo-konferencyjnej Izby odbyło się pierwsze posiedzenie Komisji ds współpracy z Uczelniami.

Podczas posiedzenia przekazałem członkom Komisji informacje ze spotkań z dwoma Uczelniami i przekazałem termin spotkania z trzecią Uczelnią.

Członkowie Komisji rozdzielili zadania z terminem realizacji do 3 listopada 2023 r. Ustaliliśmy, że koniecznym jest opracowanie Regulaminu pracy Komisji. Cieszę się, że w tych ludziach jest zapał i chęć pracy.

Rada bardzo dobrze dobrała skład osobowy. Zdecydowanie są to to nasi lokalni i ponad lokalni liderzy w dziedzinach pielęgniarstwa.

I jeszcze jeden owoc tego spotkania. Koleżanki przekazały mi swoje uwagi na temat stworzenia w Częstochowie Oddziału Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego. Nawet w trakcie spotkania dzwoniły do członkiń PTP z zapytaniami jak to zrobić. mamy wskazówki. Zbieramy grupę inicjatywną.

Już jest pokaźna. Dziękuję Wam za deklaracje pracy w PTP. I tym doświadczonym zawodowo i tym z kilkuletnim stażem pracy. Po tym co usłyszałem od Was jestem spokojny o deklarowaną liczbę członków. Czekamy teraz na dalszy ciąg Zarządu Głównego.

Dalsze informacje będę publikował na bieżąco.

 

Tomasz Czech
Przewodniczący Okręgowej Rady