Bezpłatne szkolenie finansowane z funduszy Unii Europejskiej Resuscytacja krążeniowo-oddechowa.

03 czerwca 2023 17:04

Częstochowa, dnia 02 czerwca 2023 r

Koleżanki i Koledzy

Pielęgniarki i Pielęgniarze

Zapraszam do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu finansowanym z funduszy Unii Europejskiej pod nazwą Resuscytacja krążeniowo-oddechowa. Kurs rozpocznie się w końcu czerwca lub z początkiem września.

Do realizacji kursu zakupione zostały dla Państwa bardzo dobrej klasy fantomy. Kadra prowadząca to wieloletni praktycy.

Ze swojej strony zapewniamy przyjazną atmosferę, dobrą organizację i ciepły posiłek.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje w prezencie do swojej dyspozycji tablet z materiałami dydaktycznymi. W przypadku zapytań proszę o telefon.