Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie

BIP
  • SERWIS DLA PIELĘGNIAREK
  • SERWIS DLA PIELĘGNIAREK
  • SERWIS DLA PIELĘGNIAREK
« »

Aktualności Okręgowej Izby Pięlegniarek i Położnych w Częstochowie

WIĘCEJ

Konferencje
Szkolenia
Kursy

WIĘCEJ
Uchwały Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie VIII kadencji
WIĘCEJ

Biuletyn informacyjny

WIĘCEJ

Ośrodek szkoleniowy

WIĘCEJ

Komisja ds recept

WIĘCEJ
Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie w Częstochowie 2023-10-27 18:47

Jesteśmy już po wstępnych rozmowach w sprawie reaktywacji Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego w Częstochowie. Proszę osoby zainteresowane pracą w PTP o kontakt telefoniczny ze mną, ponieważ musimy mieć minimum
25 osób. Zachęcam koleżanki rozpoczynające karierę zawodową i szczególnie te, które planują karierę naukową. Proszę o rozmowę telefoniczną 601232963.

Tomasz Czech

Seminarium z pisania recept. 2023-10-27 18:28

22 listopada 2023 r. w godzinach 15-17 w siedzibie Izby w Sali szkoleniowej odbędzie się Seminarium z pisania recept. To kolejny realizowany pomysł Komisji ds. recept. Formuła spotkania jest warsztatowa. Liczba miejsc będzie ograniczona do 30. Szczegóły podam w przyszłym tygodniu, ale zwracam się do Was już dzisiaj o przesyłanie na adres mejlowy sekretariat@oipip.czest.pl informacji, jakie macie problemy z wypisywaniem recept i jakie zagadnienia należy uwzględnić w tematach Seminarium.

Tomasz Czech
Przewodniczący Okręgowej Rady

KOLEJNY KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY 2023-10-25 15:10

24 października 2023 r. w siedzibie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kłobucku przeprowadzono postępowanie konkursowe na stanowisko Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Geriatrycznym Szpitala im. dr. Anki w Krzepicach.

 

XIV Konferencja Naukowa Towarzystwa Lekarskiego Częstochowskiego pt. 'Najnowsze metody diagnostyki i terapii z wykorzystaniem technik medycyny nuklearnej'. 2023-10-23 18:20

W dniu 21 października 2023r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie o godzinie 11:00 odbyła się XIV Konferencja Naukowa Towarzystwa Lekarskiego Częstochowskiego  pt. 'Najnowsze metody diagnostyki i terapii z wykorzystaniem technik medycyny nuklearnej'.

Z ramienia Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie w Konferencji uczestniczyła Aniela Stopa.

 

 

Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety 2023-10-23 18:11

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do państwa z prośbą o wypełnienie ankiety.  Celem jest poznanie stopnia przygotowania pracowników ochrony zdrowia do udzielania opieki osobom pokrzywdzonym w wyniku przemocy seksualnej oraz przemocy ze względu na płeć.

Odpowiedzi i informacje udzielone w niniejszym kwestionariuszu pomogą WHO ustalić, jakiego wsparcia potrzebują pracownicy ochrony zdrowia, żeby lepiej odpowiadać na potrzeby zdrowotne osób pokrzywdzonych, zarówno dorosłych jak i dzieci.

Wiceprezes NRPIP

Anna Janik

 

Kursy dokształcające ostatnie 10 miejsc. 2023-10-20 17:10

Szanowni Państwo,
Informujemy, że listy na wszystkie terminy kursów dokształcających zostały zamknięte w zeszłym tygodniu z wyjątkiem ostatniej dodatkowej edycji 24-25.11.2023r. - na tym terminie zostało 10 ostatnich wolnych miejsc.
Dziękujemy za ogromne zaangażowanie oraz zainteresowanie!
Pozdrawiamy
Ośrodek Szkoleniowy

< class="content_title ">Aktualności2
Możemy odtrąbić sukces. 2023-12-07 07:08

Możemy odtrąbić sukces

 

W zeszły piątek zakończyliśmy remont i wyposażanie Sali konferencyjno-szkoleniowej na IV piętrze. Wykonaliśmy ciężką pracę, aby poprawić warunki naszych spotkań i szkoleń. Kiedy zaczynaliśmy remont 1 sierpnia br. nie zdawałem sobie sprawy z czym przyjdzie nam się zmierzyć. Szereg zapytań ofertowych, które były dla nas nowością pozwoliły zaoszczędzić nam spore pieniądze. Żyliśmy każdym szczegółem jaki był do zrobienia i cieszyliśmy się jak dzieci z każdego detalu który został wykonany. Były też chwile zwątpienia i nieprzespanych przeze mnie nocy, kiedy żadna firma nie odpowiedziała na naszą ofertę. Ale szliśmy dalej. Krok po kroku z niewielką obsuwką czasową.
I dzisiaj kiedy patrzę na naszą salę chętnie nie wychodziłbym z niej. Cieszę się, że wspólnie
z Okręgową Radą i pracownikami Biura udało się dla Naszej Izby pozyskać Salę na miarę XXI wieku. Dla mnie to taki tegoroczny i Mikołaj i Gwiazdka razem wzięte. Dziękuję osobom, które przyczyniły się do takiego pięknego efektu końcowego, za pracę, cierpliwość, wiarę w osiągnięcie celu i wsparcie.

Popatrzcie na galerię zdjęć z poszczególnych etapów budowy.

 

Tomasz Czech

 

2023-10-25 13:09

24 października 2023 r. w siedzibie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kłobucku przeprowadzono postępowanie konkursowe na stanowisko Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Wewnętrznego  z Pododdziałem Geriatrycznym Szpitala im. dr. Anki w Krzepicach.

Informacja w sprawie odliczenia składki członkowskiej 2023-02-09 06:57

 

 

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych informuje, iż w aktualnym stanie prawnym nie ma możliwości odliczenia składki członkowskiej z tytułu przynależności do samorządu pielęgniarek i położnych w rocznym rozliczeniu pit, dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej. 

Opinia Pani dr n.med. Krystyny Piskorz-Ogórek, Konsultant Krajowej w Dziedzinie Pielęgniarstwa Pediatrycznego, dotycząca poszerzenia kompetencji pielęgniarek i położnych w zakresie wypisywania recept na szczepionki przeciw grypie oraz kwalifikowania i szczepienia dorosłych i dzieci przeciw grypie. 2023-02-11 10:12

Opinia Pani dr n.med. Krystyny Piskorz-Ogórek, Konsultant Krajowej w Dziedzinie Pielęgniarstwa Pediatrycznego, dotycząca poszerzenia kompetencji pielęgniarek i położnych w zakresie wypisywania recept na szczepionki przeciw grypie oraz kwalifikowania i szczepienia dorosłych i dzieci przeciw grypie.

  • Podstrona 2 z 2
  • 1
  • 2