07 czerwca 2023 19:31

Zapytanie ofertowe na realizację usługi wykonania remontu i dostosowania powierzchni dla potrzeb Ośrodka Szkoleniowego działającego przy Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie.

Informacja o wyborze oferty
Komisja powołana uchwałą nr 59/P/VIII/02/2023, w dniu 3 lipca 2023 r. o godz. 14:00
w siedzibie  OIPiP w Częstochowie odbyła posiedzenie - otwarcie i ocenę ofert na wykonanie remontu i dostosowania pomieszczeń OIPiP w Częstochowie na potrzeby ośrodka szkoleń. Wpłynęły dwie oferty. W wyniku przeprowadzonej oceny, zgodnie z ustalonymi kryteriami, ofertą najkorzystniejszą jest oferta firmy:

Alpinet

Piotr Broda